Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 język niemiecki: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez marianek, 11 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
A d*** TAM NIE MA POMIESZANYCH ODPOWIEDZI... A NAPEWNO W ODSLUCHACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 1;RRFRF 2;CEADB 3;BACCB 4; CAEBGIED 5;DADAAB 6;FRFFRR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. R F R R F 2. E C D A B 3. C C B A A 4. benzdziejnie mi poszlo to zdanie B C F G A I F E 5. D C D A C 6. R R F R F F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaniepokojona napisał:
mam pytanie jak bylo to ogloszenie i w naglowku zamiast ogloszeie po niemiecku napisalo sie calkowicie inne slowo...nawet nie mowie co napisalam bo wstyd az sie przyznac(choc myslalam ze dobrze bedzie)....czy dalsza czesc jest uznawana czy jak to jest?? prosze o pomoc
w nagłówku niekoniecznie musisz mieć słowo 'ogłoszenie' po niemiecku. Może to być np. Hilfe, Suche, itp. btw. niemiecki ogłoszenie to Anzeige
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. F, R, R, R, F 2. D, F, C, B, A 3. C, B, B, A, C 4. A, F, I, E, G, H, C, B 5. C, D, A, A, C, C 6. F, R, R, F, R, F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie była banalna, prostszej już chyba nie mogli zrobić. Dopasowywanie pytań to odpowiedzi, teksty, nagrania...wszystko ładnie i przejrzyście, bez jakiś kosmicznych słów nie do zrozumienia. Tamaty listu i ogłoszenia też przyjemne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaagaa napisał:
zad 1 R R F R F :P a wy jak meilsicie ?
Mam identyczne odpowiedzi Może to dobry znak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie zdasz, ablo będziesz niezadowolona z wyniku możesz sie odwołać podając powód że była zła słyszalność a wg mnie mówili wolno, do tego bardzo wyraźnie ( w porównaniu z tym jak sie mówi w Niemczech) zobaczymy ile %% bedzie Zdać zdam, ale faktycznie chyba ze sluchania nienajlepsza jestem i przyznam ze bylam niewyspana i rozjkojazona nie moglam sie skupic zly dzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w pierwszym mam : R F F R R moim zdaniem latwy tylko list i krotka forma, reszte masakra ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do odpowiedzi to są 3 zestawy:) Przed samą maturą (u mnie w szkole) o tym przypominali:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Nina~ napisał:
Mam identyczne odpowiedzi Może to dobry znak
A W DRUGIM CO MASZ?? JA d a e B C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm moim zdaniem nie była taka trudna, a szczególnie te pisemne całkiem, całkiem )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Nina~ napisał:
Mam identyczne odpowiedzi Może to dobry znak
tez tak mam w 1:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie była banalna, prostszej już chyba nie mogli zrobić. Dopasowywanie pytań to odpowiedzi, teksty, nagrania...wszystko ładnie i przejrzyście, bez jakiś kosmicznych słów nie do zrozumienia. Tamaty listu i ogłoszenia też przyjemne. Zeby przypdakiem nozka ci sie nie powinela..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGAAAAA napisał:
A W DRUGIM CO MASZ?? JA d a e B C
Tu już mam inaczej a c e d b 3. b a c a b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wypisujcie odpowiedzi, arkusze byly pomieszane wiec nie cudujcie tutaj teraz. kolezanka miala calkowicie inaczej odpowiedzi to co ja mialam ostatnie ona miala gdzies na początku więc nie mieszajcie innym w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty jakis nie normalny jestesjak dla mnie jestes zerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO BYL OSTARSZNIUE WYMIESZANE BO OGÓLNIE OGARNIAM NIEMIECKI A MAM CALKOWICIE INNE ODPOWIEDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melka napisał:
nie wypisujcie odpowiedzi, arkusze byly pomieszane wiec nie cudujcie tutaj teraz. kolezanka miala calkowicie inaczej odpowiedzi to co ja mialam ostatnie ona miala gdzies na początku więc nie mieszajcie innym w głowach.
Niektóre arkusze były jednakowe... Po odpowiedziach można skojarzyć które ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą odpowiedzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...